Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Konci - Jam Eva Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32

Njoha token
Preka zjarrin
Etjen shova
Ne agimin e kesaj bote

Renda naten
Doja diellin
E zbulova neper valet e nje deti

Faljen e mekatit
Nuk ma dhane ne kete jete
Jam e para grua
Dashurine do ta lind per ju
Se e dua jeten

Ref
Erdha une ne kete bote
Ty te gjeta
Sa kerkova te di te verteten
Zjarrin ndezem te dy
Lindi jeta
Dhe pse mekatin se pranoj
Jam Eva

Do ta lind per ju
Zjarrin dashurine
Do ta mbaj te gjalle
Ne fundin e kesaj bote
Dhe ne perendim
Diellin do ta zgjoj
Do rindez serish
Agimin e kesaj boteNuk kemi video për këtë këngë.


Mira Konçi
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Shpëtim Saraçi
Teksti: Pandi Laço
Orkestrimi: Shpëtim Saraçi


Mira Konci - Jam Eva
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Eva".
3. Video është e këngës "Jam Eva", por nuk këndohet nga Mira Konci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Konçi:


Komente 0