A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Morena Reka - Kur Vallzojmë Tok


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1988

1988-12-01T00:00:00

Music:

Avni Mula

Lyrics:

Agim Doçi

Participating in

Festivali i 27-të në RTSHIt's a long time that we try finding the lyrics to "Kur Vallzojmë Tok" sung by Morena Reka.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Morena Reka attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019