A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Morena Taraku - Ki Me Bo  (Feat. Stresi)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  130

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/05/2015

2015-05-24T11:30:35

Featuring

Stresi

Music & Lyrics:

Granit Gashi

Music & Lyrics:

Nurteel

Arrangement:

Massive Production

Video Production:

ASHA


[Stresi REF. x2:]
Ki me bo Wine wine qashtu qysh ti ki qef
Sonte je mine mine kerkush sguxon me tprek
E di ma ke lon pik,
Spo du me t'lon me ik
yeah yeah yea yeah

[Morena:]
Mos E le per pak hajde zemer pak ma afer
E bojna pak per qef e bojna edhe pak per hater
Nese nuk e din venin ti mu duhesh me ma msu
Se qysh ja ka nis nata na te dy kena mu smu
E di qe mdon ,qato gjith vjen Se vec un e boj qata qysh ty tpelqen, per tjerat jo mo nuk ka ven lyp sa tdush se si une mo nuk gjen

[Stresi:]
Sa her qe e bojna e bojna e bojna nal e dhezim nga njo
Pe dini kush o une une edhe ajo
Se sa her qe e bojna e bojna e bojna e dhezim nga njo
Pe dini kush o une une edhe ajo
Kallzoji zemer tjerve qe stresi esht shum i qart uu
Un e di cka don ti vec preke harten
Ki me bo wine wine ton naten , Je mine mine ton naten
Jau kallim daten
Tlutna ktheu mrapsht se nuk ka mo ven jo per tjerat
Tlutna ktheu mrapsh se me mu a a morena
Kom mu kon i pari miliona miliona i pari
Nmendje tisha un i pari , nmendja tisha un i pari

[Stresi REF. x2:]
Ki me bo Wine Wine Qashtu qysh ti ki qef
Sonte je Mine Mine Kerkush sguxon me tprek
E di ma ke lon pik,Spo du me tlon me ik
Yeah yeah yeah yeah yeah

[Morena:]
Mos E le per pak hajde zemer pak ma afer
E bojna pak per qef e bojna edhe pak per hater
Nese nuk e din venin ti mu duhesh me ma msu
Se qysh ja ka nis nata na te dy kena mu smu
E di qe mdon ,qato gjith vjen Se vec un e boj qata qysh ty tpelqen, per tjerat jo mo nuk ka ven lyp sa tduesh po si une mo nuk gjen

[Stresi REF. x2:]
Ki me bo Wine Wine Qashtu qysh ti ki qef
Sonte je Mine Mine Kerkush sguxon me tprek
E di ma ke lon pik,Spo du me tlon me ik
Yeah yeah yeah yeah yeah


Lyrics submited by Adelae-Cards (1)

2017-01-24 17:05:11
E di qe m'don, qato gjith vjen
Se veç unë e boj
qata qysh ty t'pëlqen
Për tjerat jo mo nuk ka ven
Lyp sa t'dush
po si unë mo nuk gjen

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019