TEKSTESHQIP

Motrat Duhani & Besim Bunjaku
Toka Jone
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Toka Jone" kënduar nga Motrat Duhani & Besim Bunjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.