Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Dite Ma Te Mira

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dite Ma Te Mira".
3. Video është e këngës "Dite Ma Te Mira", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Dite Ma Te Mira  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika:

Emin Aliu

Teksti:

Sami Aliu

Këngë e albumit:

"Ah Dashni"

Komente

Asnjë Koment

22/11/2019

2019-11-22T11:00:07+00:00S'esht dashnia bore
me e shkel me kemb
ajo esht nje lule
ce mban ere gjithmone

S'esht dashnia bore
me e shkel me kemb
ajo esht nje lule
ce mban ere gjithmone

REF
dite ma e mire
si hana e plot e
do te rreh zemra ime
vec nga ana jote

II
I duhesh jetes sime
se je shume e mire
meriton ka te sillem
dy syte me ti kcyre

I duhesh jetes sime
se je shume e mire
meriton ka te sillem
dy syte me ti kcyre

REF
dite ma e mire
si hana e plot e
do te rreh zemra ime
vec nga ana jote


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet