Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Krasniqi, Vllezerit Mziu & Xeni - Kallushanat 2  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Xeni I Vogel

Më Shumë Nga

Vellezerit Mziu

04/01/2014

2014-01-04T01:34:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kallushanat 2" kënduar nga Naim Krasniqi, Vllezerit Mziu & Xeni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Krasniqi, Vllezerit Mziu & Xeni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet