Më mbaj mend (për 1 muaj)


Niil-B - Kejt Boten

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kejt Boten".
3. Video është e këngës "Kejt Boten", por nuk këndohet nga Niil-B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Niil-B - Kejt Boten  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Video Produksioni:

BUG Production

Komente

Asnjë Koment

23/09/2016

2016-09-23T16:03:47+00:00Ti je fallc po fmia mashtrohet spe dikan
Pi tutes vet t hecin patikat
As N momente t fshtira se perdori fjalen ika
Un des per njerzt e mi nuk jom reper me shtiklla

Mun mem sha smun mem nal
Smun me ma mar zoti na ka fal
I vogel kom ardh mo kur nuk kom dal
Ti sje djal i keq veq je pak budall

Jena nis pi fminis rruges jena bo t mdhaj
Kur skena pas cent n gjep jena dok t mdhaj
Hala jom qaj veq hala ma i qart bitch
Ti ke fol per neve na nuk jena nal hiq

Kejt ju e dini mir kejt ju e dini
Se mi mat me neve t vogla posht i keni
Mrenda vetes inati per mu e shtini
A jeni ka e shini ?

Nese fjal per mu ke ngjiten
Mos mendo qe ma prish mu diten
Special e kom un ekipen
And Im ready to die for my people

Ref.:
Jena shkep n kejt boten po po kejt boten
Une me shok pe cakrrojna goten
Ty sta ka rrok posht e ki kuoten
Mos hajde vet mere edhe shoqen
Po dallohesh qe spe bon prej zemre
Je shum i rond mi pelqy ni femre
Edhe per gangsta kur po fol po rren be
Shum mirt kishn nejt ngjyra e pembe

Na sjena t sodit as nuk ndrrojna si moti
Sna dha kerkush po e patem dhurat prej zotit
Shokit .. jon ka ta bojn rrafsh ty shokt e sodit
O shit .. Skoka hek tymi hala pi promshit

Jena nis pi zeros jena nis pi ghettos
N qant n vend librav kena majt llos
Ski fakte me mohu kshtu qe mos
Kur e thot goja jem u firmos

Haaaaaaa maj fjalt n ven t vetin
Se ti mu ko real duhesh me sha vet vetin
Lej tjert let lehin , se un me p... tem jena tu u q.. Prej djehit

Puna e ndjeshme s'harrohen senet e djeshme
As nuk du si ju me kriju karier t rrejshme
Kur t lutsha mu qu pi gjumit ti flejshe
Tasht po thu jom djal i keq po rrejshe

Ref.:
Jena shkep n kejt boten po po kejt boten
Une me shok pe cakrrojna goten
Ty sta ka rrok posht e ki kuoten
Mos hajde vet mere edhe shoqen
Po dallohesh qe spe bon prej zemre
Je shum i rond mi pelqy ni femre
Edhe per gangsta kur po fol po rren be
Shum mirt kishn nejt ngjyra e pembe

Sa her kom fol ju kom prek n'zemra
Jo dashni per inatgji po per femra
Kurr ska mu bo e jotja nese o e jemja
merru vesh me fjal ose t hi shkelma

Spo sheh rap ti skoke n rregull me pamje
Dil pi rruges tem nese sdo me dal n'lajme
Nuk e shes veten mas fame
Nese ski respekt i kena rrugt e ndame


Më Shumë Këngë Nga Niil-B:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet