Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Zemer (Feat. Niil-B & Overlord)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  110

OverLord:
Me ty s'dal qosheve, po dal un ashiqare
Kena qka me bo, edhe kur nuk kena na pare
Zdi pse thojn qe ti e ki menen e madhe
Du me t'pa naked, ska pse tvje marre

Ti kejve na kalle, une s'po foli prralla
Bile bash qat dit kur um thirre te mahalla
Me shtikllat e nalta, e omel sikur majlta
A e din qe saher t'sho, besom mu um ndreqet nata

Shkojna dikun lujna lojna,, E qka bojna na nuk kallzojna
tani kur ta perfundojna thojna funny...
E Tjert na si kopjojna, i gjemi na mnyrat e tona
I kallim do qira te dhoma, ani honey

Babe, ti po do me m'cmend ..
Syt sun po ti heki prej permasit asni moment
Babe, ti po do me m'cmend ..
Qe po ta thom shqip, pernime je pidh i trent

Noizy:
Zemer heki teshat, se me ty po du me kon n'shtrat
Dhe kur jam larg teje zemer, vec ty du me t'pas ngat
On fire, Oo - That girl is on fire
Oo - That sexy is on fire

NiiL-B:
Per to mendoj qdo nat .. per to e boj qdo hap
Per to po shkoj n'club .. po du me pas ngat
Edhe e di .. qe nuk ma prish mu qefin
Ja lexoj syt , kur don me kap grepin

Kapu ma shpejt beib .. po du me t'pas temen
Po du me t'pas femer .. po du me m'pas n'zemer
Se prej fillimit kena kshyr , me gjet naj menyr
Po t'kesh kjo ftyr , a i mshelim dyrt ?

Mbesim vet , bojna pak , muhabet
Po , nese t'lodhen komt syn mun mu shtri n'krevet
Nese .. ki sens humori , hajt shtinem pak me kesh
Po pate nxeht , mundesh edhe mu desh

Thot , po m'pritin shoqet jasht , duna me dal
Nese sonte rri me ty se di , a ma kishin fal
Ajt se bohet mir , neser e gjon 1 zgjidhje
Se kejt kto fjal qe ti thash .. nuk jon veq palidhje

Noizy:
Zemer heki teshat, se me ty po du me kon n'shtrat
Dhe kur jam larg teje zemer, vec ty du me t'pas ngat
On fire, Oo - That girl is on fire
Oo - That sexy is on fire


Ky tekst u dërgua nga  Djal1Keq


Nuk kemi video për këtë këngë.


Noizy
Featuring: NiiL B & Overlord
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/05/2014


Noizy - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 2