Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Boss Man (Feat. Lil Koli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  80

LIL KOLI :
(It's a mad out here
Bare money have to spend
Don't know )
.
Boss man, boss man
Spend money like a boss man
Trap money like a boss man
On the roads moving bossy

Boss man, boss man
And all my jiggas dem they bossin'
And all this money got me bossin'
Like a boss man, boss man!

Noizy:
Kur i bona 10.000
Thash me vete oh God!
Bona 100.000
Thash me vete can't stop!
Tash kom ca miliona
Dhe s'po di ca me bo
E kom 1 Ferrari a ta blej edhe 1?

E kom shpin on the hill -Rolling hill
5 cop mrena n muj - ky esht deal
Biznes folim, tavolina balling
Bosat hyn mren, bosat krejt i njohin

1 anije ne mendje ose 1 jaht
Dhe 1 avion privat qe e ka nje shtrat
Stuardesen e du pa make up
T'na dredhi barin se cunat jan bo tap

S'kom leje po kom 7 kerre
S'm duhet patenta se kom dhe shofer
Vec i thom shoki si je a fjete
Na co diku ku esht qet edhe terr

LIL KOLI :
Boss man, boss man
Spend money like a boss man
Trap money like a boss man
On the roads moving bossy

Boss man, boss man
And all my jiggas dem they bossin'
And all this money got me bossin'
Like a boss man, boss man!

Noizy:
A ju kujtohet kur ju thoja mbaj mend ata
E tash ku jena na kqyri ku kan met ata
Ma n fund ja dola e hala po du dhe mo
I kom 100 hite a ta boj edhe 1

Busy busy dit e nat busy busy
N telefon mos m thirr busy busy
Don takim nuk kom koh busy busy
Luj qoke me krejt zini zini

Boss man here, boss man there
Ej shok jam boss anywhere
S'ta pertojm ta sjellim any day
Thu dicka edhe ngelesh valide

LIL KOLI :
Boss man, boss man
Spend money like a boss man
Trap money like a boss man
On the roads moving bossy

Boss man, boss man
And all my jiggas dem they bossin'
And all this money got me bossin'
Like a boss man, boss man! (x2)


Ky tekst u dërgua nga OTR4LYF   MigennaaNoizy
Featuring: Lil Koli
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/10/2018
Teksti: Noizy
Produksioni: Dj A-Boom


Noizy - Boss Man
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boss Man".
3. Video është e këngës "Boss Man", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (6)

6
7
8
27
12
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 1