Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nora Istrefi - Negativ

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Negativ".
3. Video është e këngës "Negativ", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nora Istrefi - Negativ  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Teksti:

Aida Baraku

Muzika & Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '04"

Këngë e albumit:

"Engjell"

Pjesëmarrëse në

VFM 2006

Komente

Asnjë Koment

13/02/2005

2005-02-13T17:00:00+00:00Neuroza unë nuk dua
s'dua asnjë bërtimë
termostatin e ke t'krisur

Disponimin tim në gjendje je
ta bësh copë e grimë
tërë durimin ma ke grisur

Gris e gris
jam e re,e re dhe
gris e gris
s'jam e re e pre
perseris takt me mua ske
në ambis
je,o djalo,o ne ambis je

Negativ
është përgjigje e vetme për ty
negativ
sot e përgjithmonë
negativë
është shikimi që kam në sy
vdekur është dashuria jonë

Negativ
është përgjigje e vetme për ty
negativ
sot e përgjithmonë
negativë
kjo kaptinë po mbyllet me dry
vdekur është dashuria jonë vdes


Ky tekst u dërgua nga Gjuli-tetov
Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet