A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Olidena - Don't Worry  (Feat. Sergio)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  31

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/10/2017

2017-10-24T17:00:00

Featuring

Sergio

Music:

Alfred Sula

Lyrics:

Olidena

Lyrics:

Sergio

Video Production:

Entermedia
[CHORUS Olidena & Sergio:]
You don't have to worry, to worry
We're gonna find a way
Please don't tell me I'm sorry
I'm sorry
It's gonna be OK

[Olidena:]
You're the dilemma
what's gonna be with me, my baby
One time it feels good
Sometimes it hurts inside too much

[Sergio:]
But when I see smile
I love it girl
I need it girl
I don't wanna see you cry
I don't want it girl, no, no

[CHORUS Olidena & Sergio:]
You don't have to worry, to worry
We're gonna find a way
Please don't tell me I'm sorry
I'm sorry
It's gonna be OK

[Sergio:]
As long as I breathe
I'm gonna stay here
next to you
Even I'm a wicked man
I still want you
next to me

[Olidena:]
They're trying so hard
to take us apart
more than I know
they look ridiculous
be patient,
don't give up on me baby
what goes around
will come around

[CHORUS Olidena & Sergio:]
You don't have to worry, to worry
We're gonna find a way
Please don't tell me I'm sorry
I'm sorry
It's gonna be OK


Lyrics submited by  stafie-Cards (2)

2017-10-25 21:59:05
You don't have to worry, to worry
We're gonna find a way
Please don't tell me I'm sorry
I'm sorry
It's gonna be OK
2017-10-25 10:54:26
As long as I breathe
I'm gonna stay here
next to you
don't give up on me baby
what goes around
will come around

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019