Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsi Bylyku - Fryma Ndalet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ahh
syni im po kerkon
mesazhe tvjetra qe kom
pi lexoj pak ne nengon
se ka besu as vet premtimin
deri kur po mbaron;
e gjdo lutje mkujton
fjalet qe vet mi ke thon
e kur kthehem pak von
edi qa pom shqetson
se pom mungon eputhja
befas aty ku e ndihmon


Ky tekst u dërgua nga nga; ArgjendiOlsi Bylyku
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/05/2022
Muzika: Olsi Bylyku
Teksti: Olsi Bylyku
Orkestrimi: Elgit Doda & Joniad Banushi
Video Produksioni: Fullmoon Production
Beatmaker: Ahmed Najah
Mix / Master: Marenglen BojaOlsi Bylyku - Fryma Ndalet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fryma Ndalet".
3. Video është e këngës "Fryma Ndalet", por nuk këndohet nga Olsi Bylyku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olsi Bylyku:


Komente 0