Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olta Boka - Zemren E Lame Peng  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  43

Muzika:

Adrian Hila

Teksti:

Pandi Laço

Pjesëmarrëse në

Festivali i 46-të në RTSH

Pjesëmarrëse në

Eurovision (Albania)

Komente

Asnjë Koment

14/12/2007

2007-12-13T23:00:00+00:00

(Albania :: Eurovision 2008)

Ora si zemer troket
Ora e cmendur rend
Akrepa nuk ka
Kohen vodhe ti
Nga jeta ime.

Bora e zerit tend
Mbi zemren time ra
Mbuloi
Stren e fundit
Te dashurise Haaaaa.... haaaa... naaaa
Dhe ndalen akrepat atjeeeeeeee

Ref:
Dite pas dite ne
Rrahje pas rrahje
Me Kot Kerkuam
Ore'e perkryer
Nje zemer jo kurre s'mund te jete

Nate pas nate ne
Rrahje pas rrahje
Ne te larguar
Por jo nuk mundem
Se zemren te dy e lam peng aaaaaaa(2x)


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com
Më Shumë Këngë Nga Olta Boka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet