TEKSTESHQIP

Orgito Dapa
Dashnia Ime
Lyrics

Dua ti them asaj zemrat nuk kan faj
dikur jemi dasht nganjehere dhe qaj
dua ti them asaj zemrat nuk kan faj dikur jemi dasht nganjehere dhe qaj

REF.:
Un me ty nuk jam tani dikush tjeter esht me ty a te perkedhel ai jo jo se di un me ty nuk jam tani dikush tjeter esht me ty a te perkedhel ai jo jo se di

Kurr mos ja trego ditet qe kalum
nganjehere kujto sa shum u dashurum
kurr mos ja trego ditet qe kalum
nganjehere kujto sa shum u dashurum


REF.:
Un me ty nuk jam tani dikush tjeter esht me ty a te perkedhel ai jo jo se di un me ty nuk jam tani dikush tjeter esht me ty a te perkedhel ai jo jo se di

DËRGOI:
INFO
Më datë 4 Shtator 2021, Orgito Dapa publikon videoklipin "Dashnia Ime". Muzika e këngës u punua nga Zani Loca, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.
Rryma muzikore:
Etno
Renditja:
Top 200