Më mbaj mend (për 1 muaj)

Overlord - Po Deshtoni  (Feat. Overdose & Hanello)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Hanello

Featuring

O.D (Overdose)

07/02/2010

2010-02-07T11:00:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Deshtoni" kënduar nga Overlord.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Overlord i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Overlord:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet