Më mbaj mend (për 1 muaj)

PanchoCity, Bane, The Grip & Binny Smalls - Hije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Hip Hop art kultur back
Na bojna qka nuk boni
Pancho, Binny, Bane e Grip para juve
Krejt ndryshoni...
Slloza (Binny Smalls), PanchoCity, Bane & The Grip
Publikimi: 16/04/2015
Orkestrimi: Poet


PanchoCity, Bane, The Grip & Binny Smalls - Hije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hije".
3. Video është e këngës "Hije", por nuk këndohet nga PanchoCity, Bane, The Grip & Binny Smalls.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga PanchoCity:


Komente 0