Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paola Rrapaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Paola Rrapaj është një këngëtare dhe instrumentiste dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe klasike. Më datë 10 Korrik 2020, Paola publikon videoklipin "Mon Amour". Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila, ndërsa teksti u shkrua nga Rovena Dilo. Videoklipi u prodhua nga kompania Foxesfilm....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Greta Thaçi

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Arjeta Krasniqi

Ajlin Petrela

Tags: Paola Rrapaj, Paola


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet