Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paola - Mon Amour Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Ti e di, ti e di nuk llastohem kot
E shikoj e shikoj gjysëm gotën plot
(unë goten plot)

Kalama kalama sa me qejf i pret
Zënk e parë
zënk e dytë
dhe një zënk e tretë (sa me qejf i pret)

Nje tufe trendafila,
një puthje në ballë
dhe një më fal…

Mon Amour nuk eshtë e vështirë
Mon Amour merrëm me të mirë
Mon Amour duam Po njësoj
Mon amour unë e meritoj! (X2)

Sa inat sa inat
Për ty s’jam rrezik
Se një ditë a një natë
Edhe mund të ik…( unë mund te ik)

Kalama kalama sa me qejf i pret
Zënk e parë
zënk e dytë
dhe një zënk e tretë (sa me qejf i pret)

Nje tufe trendafila,
një puthje në ballë
dhe një më fal…

Mon Amour nuk eshtë e vështirë
Mon Amour merrëm me të mirë
Mon Amour duam Po njësoj
Mon amour unë e meritoj! (X2)
Paola Rrapaj
Publikimi: 10/07/2020
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Rovena Dilo
Video Produksioni: Foxesfilm


Paola - Mon Amour
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mon Amour".
3. Video është e këngës "Mon Amour", por nuk këndohet nga Paola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0