Më mbaj mend (për 1 muaj)

Parashqevi Simaku - Nuk Jam Vetëm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Nuk Jam Vetëm
Sonte unë ndjehem vetëm në këtë natë dhe gabohem
Ti nga mungesa ime natën s'fle shqetësohesh
Nuk më ndan nga ty jo asgjë në këtë botë
Se gjithçka pa ty mua m'është e kotë
Jam me ty gjithmonë sado larg të qëndrosh
Jam me ty gjithmonë se asgjë në jetë unë pa ty s'e kuptoj

Unë ndjehem vetëm në k'të natë dhe gabohem
Dhe ti, nga mungesa ime natën s'fle, shqetësohesh

Ref.
Nuk më ndan nga ty jo asgjë nga kjo botë
se gjithçka pa ty mua m'është e kotë
Jam me ty gjithmonë, sado larg të qëndrosh me ty unë jam

Jo, jo, mos harro se dashuria
fal shumë, por kerkon
çdo fjalë zemrave t'ia thotë
jo, jo mos harro se dashuria
veç nga ne të dy këtë e kërkon

Sonte një zog zuri vend n'shpritin tim dhe s'largohet
Pa ty, orët dhe minutat për çudi sikur shtohen

Ref. 3x
Nuk më ndan në dy jo asgjë nga kjo botë
Se gjithçka pa ty mua m'është e kotë
Jam me ty gjithmonë sado larg te qëndrosh
Jam me ty gjithmonë se asgjë në jetë unë pa ty s'e kuptoj






Parashqevi Simaku - Nuk Jam Vetëm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jam Vetëm".
3. Video është e këngës "Nuk Jam Vetëm", por nuk këndohet nga Parashqevi Simaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Parashqevi Simaku:


Komente 0