Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pellumbi Vrinca & Vida Kunora - Hajde Nuse 29017  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Dasma Shqiptare"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Vida Kunora

10/07/2017

2017-07-10T16:18:22+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Nuse 29017" kënduar nga Pellumbi Vrinca & Vida Kunora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pellumbi Vrinca & Vida Kunora i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pellumb Vrinca:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet