Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pirro Çako - Je Ilaç Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  49

Te kerkoj me token,
Sa here rrotullohet.
Te kerkoj e s`te gjej dot..

Me miliona deje ku filrtohet gjaku
Vetem ti me behesh Zot..

Ref:
Je ilac,Je ilac..
Je per shpirtin tim
Ndiz nje Zjarr..
Fik nje mall..
Ne parajs te Rrim

Ne hastar te zemres
Ne retine te syrit
Unë e di aty je ti

Ne Miliona Fije
Ku ngjyroset Jeta
Si nje ujk shoh..
Bardhe e Zi

Ref: 2x
Je ilac,Je ilac..
Je per shpirtin tim
Ndiz nje Zjarr..
Fik nje mall..
Ne parajs te Rrim

Je ilac,Je ilac..
Je per shpirtin tim
Ndiz nje Zjarr..
Fik nje mall..
Ne parajs te Rrim

Ky tekst u dërgua nga  endrita   ALDOoooRenditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2012
Muzika: Pirro Çako
Teksti: Pirro Çako
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: Supersonic


Më Shumë Këngë Nga Pirro Çako:


Komente 0


Pirro Çako - Je Ilaç
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Ilaç".
3. Video është e këngës "Je Ilaç", por nuk këndohet nga Pirro Çako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.