A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Poni & 2step - Dale Dale


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  161

20/07/2013

2013-07-20T08:54:16

Më Shumë Nga

2 Step

Këngë e Albumit:

Xhan Xhan!

Muzika:

Alfred Sula

Teksti:

2 Step

Orkestrimi:

Alfred Sula

Video Produksioni:

Pro Video


Poni
4x
dale dale dale dale le le o mbaje mbaje fjalen qe me dhe

Sa shume te dua shpirt sa shume
sa kilometra larg nga un
kilometra larg pafund
jo nuk ndryshon asgje me shume

2Step
Baila mamita loca baila mamita buena
baila esta noche caliente
tak e tak bum bum Morena
Baila mamita loca baila mamita buena
amor por ti mi vida
es la mi promesa

Poni
2x
dale dale dale dale le le o mbaje mbaje fjalen qe me dhe

Sa vere e nxeht e det i qet
jo nuk mund te harroj leht
pres nga ty çfare me ke then
t'ia nisim ku e kemi lën

2Step
Baila mamita loca baila mamita buena
baila esta noche kaliente
tak e tak bum bum Morena
Baila mamita loca baila mamita buena
amor por ti mi vida
es la mi promesa

Poni
2x
dale dale dale dale le le o mbaje mbaje fjalen qe me dhe

dale dale dale, dale dale dale
o mbaje mbaje fjalen qe me dhe
dale dale dale, dale dale dale
o mbaje mbaje fjalen qe me dhe(qe me dhee)
dale dale dale,dale dale dale
o mbaje mbaje fjalen qe me dhe(qe me dhee)
dal dale dale, dale dale dale
o mbaje mbaje fjalen qe me dhe(qe me dheee)


Ky tekst u dërgua nga Suela


teksteshqip.com © 2007 - 2018