Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - E Le (Feat. Ermal Fejzullahu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E le, e le
E le koken mbas meje
Ah sikur ta dish
se mbaroj mbas teje.
Leje, leje
se çmendem mbas teje

Do apo nuk do
s'ndahesh dot prej meje

Ah moj zemer
ti zemren po ma lun
a e din a e din se sa te du!?
Diamant ne dore kam me te dhon
me u dasht ne sot dhe pergjithmon

Thuaj a me do, a me do
ti me trego
se kur jam me ty
zemres i them po.

Thuaj a me do, a me do
ti me trego
kur me puth dhe me perqafon.

E le, e le
E le koken mbas meje
Ah sikur ta dish
se mbaroj mbas teje.
Leje, leje
se çmendem mbas teje

Do apo nuk do
s'ndahesh dot prej meje

E le, e le
E le koken mbas meje
Ah sikur ta dish
se mbaroj mbas teje.
Leje leje
se çmendem mbas teje

Do apo nuk do
s'ndahesh dot prej meje

Fjalet e shpirtit
ti mi lexon
Gjuhen e zemres
ti e kupton
Dhe ne syte e tua
dua te besoj
Pak nga pak
pak nga pak
te dashuroj

Thuaj a me do, a me do
ti me trego
se kur jam me ty
zemres i them po.

Thuaj a me do, a me do
ti me trego
kur me puth e me perqafon.

E le, e le
E le koken mbas meje
Ah sikur ta dish
se mbaroj mbas teje.
Leje, leje
se çmendem mbas teje

Do apo nuk do
s'ndahesh dot prej meje

E le, e le
E le koken mbas meje
Ah sikur ta dish
se mbaroj mbas teje.
Leje, leje
se çmendem mbas teje

Do apo nuk do
s'ndahesh dot prej meje


Ky tekst u dërgua nga Colemiar / Arsi CenaPoni
Featuring: Ermal Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/05/2022
Muzika: Anxhelo Koci
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Alandy
Produksioni: Valter Beqo


Poni - E Le
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Le".
3. Video është e këngës "E Le", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0