Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redina Trieshi - Sillna Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Sillna
Krejt rruget e ketij qyteti zemer
Per ty i kam kalu
E tan shoqnia e ka kuptu
Se mas teje du mu tranu
Po m’zen mjesi e s’po mzen nata
Veç me sy ty tu t’kerku
Kur po te shoh me at kemishe te bardhe
Mendoj sa shume na kishim shku

Aaa
Dashnin e kam per ty
Aaa
Sillna, sillna me te pa ty
(2x)

Rrugeve shko kadal moj naqe
Te kam fotografu
E di qe m’ke ba per ilaçe
Kujt si kam kallxu
Tan kta njerz si i ka bota
Nihem vetun si s’tkam ty
Do t’ja baj si te paret e fisit
Tash vij naten me t’rremby

Aaa
Dashnin e kam per ty
Aaa
Sillna, sillna me te pa ty
(2x)

Krejt rruget e ketij qyteti zemer
Per ty i kam kalu
E tan shoqnia e ka kuptu
Se mas teje du mu tranu
Redina Trieshi
Publikimi: 08/08/2021
Muzika: Redina Trieshi
Teksti: Redina Trieshi
Video Produksioni: Pro Video
Produksioni: Gent Myftaraj


Redina Trieshi - Sillna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sillna".
3. Video është e këngës "Sillna", por nuk këndohet nga Redina Trieshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Redina Trieshi:


Komente 1