Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Kenge Budallaqe (Dua Te Pi) (Feat. Elina Duni)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte dua te rri
Ketu prane detit te zi
Sonte mungon vec ti
Ketu mbi catine time ti
Aaaaa, kenge budallace
A-a-a-a-a, kenge budallace.

Sonte dua te pi
Te pii pakufi
Sonte dua te parara,
Ndersa n'kembe smund te rri
Aaaaaa, kenge budallace
A-a-a-a-a kenge budallaceNuk kemi video për këtë këngë.


Retrovizorja
Featuring: Elina Duni
Publikimi: 01/12/2004


Retrovizorja - Kenge Budallaqe (Dua Te Pi)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Budallaqe (Dua Te Pi)".
3. Video është e këngës "Kenge Budallaqe (Dua Te Pi)", por nuk këndohet nga Retrovizorja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Retrovizorja:


Komente 0