A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Rezarta Shkurta - Te Djelave


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/10/2007

2007-10-21T07:55:38

Arrangement:

Darko Dimitrov

Song from the album:

"Hitet E Veres '06"

Song from the album:

"Je Vetem Ti"


Zbutur, pjeserisht mbuluar
e pa puthur, teresisht vetmuar
zemra ime, intimisht e prekshme
e lezetshme, seshte kjo dashuri

(refreni)
Na na na na na na, natyrisht
perseri zenie fatkeqesisht
prane nuk me je, te dielave
Na na na na na na, natyrisht
sonte do me duhesh fatkeqesisht
prane nuk me je, te dielave

Miqte na iken, askush nuk trokiti
kenge e vjeter, oh sa me merziti
zemra ime, intimisht e prekshme
e lezetshme, seshte kjo dashuri

(refreni)
Na na na na na na, natyrisht
perseri zenie fatkeqesisht
prane nuk me je, te dielave
Na na na na na na, natyrisht
sonte do me duhesh fatkeqesisht
prane nuk me je, te dielave

Prane nuk me je, prane nuk me je,
te dielave, te dielave

Prane meje sje, prane meje sje,
te dielave, te dielave

(refreni)(2x)
Na na na na na na, natyrisht
perseri zenie fatkeqesisht
prane nuk me je, te dielave
Na na na na na na, natyrisht
sonte do me duhesh fatkeqesisht
prane nuk me je, te dielave

Na na na na na na, natyrisht


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019