Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Top 200

Rezarta Shkurta - Budallaçke E Vogel  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

18/11/2010

2010-11-18T00:00:00

Muzika & Teksti:

Pirro Çako

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2010
Ty te kisha moter brenda zemres sime
rrugëve të këtij qyteti
Mike s'më kuptove
mike s'më besove
botes sime iu largove
Fatin vete kerkove
e djallzuar vuaj
mbetem ne te 2 te huaj...

REF:
Nuk mund ta besoja
jo nuk do ta dija
Budallacke e vogel nuk te shkon ty tradhtia,
rri tani e vetme
mendjemadhe vuaj
meriton harrimin meriton dhe denimin
e gjithe diteve te mia
e gjithe diteve te mia

Heeyyy Heeyy uHH

Bukuria mike nuk është absolute
konkurenca shancin vet
Parashuta jote ndoshta dhe nuk hapet
vetes ben me shume kujdes

REF:
Nuk mund ta besoja
jo nuk do ta dija
Budallacke e vogel nuk te shkon ty tradhtia,
rri tani e vetme
mendjemadhe vuaj
meriton harrimin meriton dhe denimin

E gjith diteve te mia (3x)

Dhe cdo dite tani,
qe kalon ty te urrej

REF 2x:
Nuk mund ta besoja
jo nuk do ta dija
Budallacke e vogel nuk te shkon ty tradhtia,
rri tani e vetme
mendjemadhe vuaj
meriton harrimin meriton dhe denimin
E gjithe diteve te mia

E gjithe diteve te mia (2x)


Ky tekst u dërgua nga  blerina   erza5
Më Shumë Këngë Nga Rezarta Shkurta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet