Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Shkurta - Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  193

Tani e di
se ishte i gjithi faji im,
qe ike ti dhe u zgjova ne trishtim
Sot per ty kam vec nje fjal,me fal po munde me fal

Ti e di sa fjal dhe premtime ne i dham,
ndaj dhe sot nuk e kuptoj pse u deshem pse u ndam
A te mungoj sot kam nevoj ta di a te mungoj une sic me mungon mua ti...

Ku je tani si at'her te ishim perseri
me mungon,me mungon vertet dhe ti e di
prap per ty kam vec nje fjal me fal po munde me fal

Ti e di sa fjal dhe premtime ne i dham,
ndaj dhe sot nuk e kuptoj pse u deshem pse u ndam
A te mungoj sot kam nevoj ta di tani .
A te mungoj un sic me mungon mua ti (2X)

Sado larg qe ti te jesh pran te ndjej,
dhe mundohem te te prek,por ste gjej
A te mungoj sot...
A te mungoj une ...

Ti e di sa fjal dhe premtime ne i dham ,
ndaj dhe sot nuk e kuptoj pse u deshem pse u ndam,
A te mungoj sot kam nevoj ta di tani,
A te mungoj un ,sic me mungon mua ti .


Ky tekst u dërgua nga Aldry   GeentiiRezarta Shkurta
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/10/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Arben Duka
Orkestrimi: Elgit Doda


Rezarta Shkurta - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Rezarta Shkurta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rezarta Shkurta:


Komente 4