A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Rina - Qikat  (Feat. Adelina Ismaili)


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  107

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/06/2019

2019-06-20T18:00:04

Featuring

Adelina Ismaili

Video Production:

Filmnation

Production:

Zzap And Chriss


[Rina:]
I ain't got time for the shit boy
Give me some

300.000 i mora n'youtube
kerri shume i shpejte po bon beatsa wrum wrum

hot tu ja marr ment sikur shots yeah 2x

kush e din kush je ti
po ma lun kishe ti
shume i ult ishe ti
kom menu kishe din

hot tu ja marr ment sikur shots yeah 2x

pse po m'fol
me mu s'ki qka fol
se je mrapa voll
me mu s'ki qka fol
lemon haze-in n'dore
tu kap lek per dore
tu perdor sinjore
tipa t'shit si njoll
qe nuk jom e urt
nuk pe din
tipi po ma gjun
rrin pending
me ty s'kom fjale per premtim
qaty ku jem na o trending
edhe ti vet e din

[REF. Adelina 2x:]
Ani qika ani ecni e mos ngani
Oooo lum per mamin o

[Rina 2x:]
Je ka dokesh seksi latina
M'thirri e tha hajde, hajde rrina
I thash vi veq vet e si marr qikat (why)
I kisha marr po si don adelina

O, oo (O, oo)
My bi**h shkon twerk
tu u kap si n'blica n'poze down low
Ajo dridhet e po i dridhen braziljana si latina like

O oo (O oo)
My bi**h shkon twerk
tu u kap si n'blica n'poze down low
Ajo dridhet e po i sillen shotsat krejt po i sillen nalt posht

On the floor, on the floor
Tu ndrru pare n'tjeter shtet
Qeky flow I njejti flow
Tu gju rima
Sdi ka rrok
Ti mu shty ski katror bi**h harro

[REF. Adelina 2x:]
Ani qika ani ecni e mos ngani
Oooo lum per mamin o

Ani mori qika folni diqka
Mamani zhagin
Mamani mori zhagin

[Rina:]
Uh qa i paske tekstet e mira ku i ke ble
Mamani zhagin
Mamani more zhagin

Boy give me some

[REF. Adelina 2x:]
Ani qika ani ecni e mos ngani
Oooo lum per mamin o


Lyrics submited by  Rigesae-Cards (8)

U krijua nga brajan 2019-06-27 09:56:07
HOT
Tu ja marr ment
Sikur shots
2019-06-27 08:49:00
Ani mori qika
Folni diqka
Mamani zhagin
Mamani mori zhagin
U krijua nga Erjona 2019-06-27 08:38:50
My b**ch shkon twerk
Tu u kap si n'blica n'pozë
U krijua nga Altina 2019-06-27 08:35:06
Kush e din kush je ti
Po ma lun, kishe ti
Shumë i ult ishe ti
Kom menu, kishe din
U krijua nga EriVini 2019-06-22 09:34:31
Uh, qa i paske
tekstet e mira
Ku i ke ble?
2019-06-20 20:45:35
Lemon haze-in n'dorë
Tu kap lekë për dorë
Tu përdor sinjor
Tipa t'shit si njollë
U krijua nga EriVini 2019-06-20 20:40:43
Je ka dokesh seksi latina
M'thirri e tha hajde, hajde rrina
I thash vi veq vet e si marr qikat
I kisha marr, po s'i don Adelina
2019-06-20 18:53:44
Që nuk jom e urtë, nuk pe din
Tipi po ma gjun, rrin pending
Me ty s'kom fjalë për premtim
Qaty ku jem na, o trending
Edhe ti vetë e din...

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019