Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina Fermini - Asnjona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

1.Krejt vemenjen ta kom dhan
gjithcka un me shum un i kom lan
i lash krejt nga dashnia
shoqnin e qefet e mia
Ti ske dit kurr mem vlersu
e shum praktik ke ba me mu
megjithse ti e ke tepru
veç se e ke dit qe du...

Ref:Bona un qka bona
cka nuk bon asnjona /2x
per ty i lash tona
veç per ty veç per ty...

2.Sa e sa her ta kam than
qysh e lyp edhe e gjan
asnjiher ti nuk je nal
prej vetes kom dal
Ti ske dit kurr mem vlersu
e shum praktik ke ba me mu
megjithse ti e ke tepru
veç se e ke dit qe du...

Ref:Bona un qka bona
cka nuk bon asnonja /2x
per ty i lash tona
veç per ty veç per ty...

3.Ti je rrit dhe menon
ma lendove zemren /2x
ma lendove shpirtin
Vec per ty veç per ty...

Ref:Bona un qka bona
cka nuk bon asnjona /2x
per ty i lash tona
veç per ty veç per ty...


Ky tekst u dërgua nga Kosovalbania93Rina Fermini
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/11/2021
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Dardan Osmanollaj
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: 2Ton


Rina Fermini - Asnjona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asnjona".
3. Video është e këngës "Asnjona", por nuk këndohet nga Rina Fermini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rina Fermini:


Komente 0