Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Paraja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Para ti ke, para ti je
Për të mendon
Për të jeton

Çdo ditë kur dal
Ty të shikoj
Duke vallëzuar
Përmbi xhaguar

Sa para
Gjithë botën ke
Por veç mua dashurinë
Nuk mundesh që t’i blesh
Zemrën jo nuk ta fal
unë ty more djalë
Se mendon të më blesh
veç me dollarë
Unë jam Rovena dhe dua ndjenja
largohu prej meje ti para


Ky tekst u dërgua nga liridon mustafa   EliosshuliRovena Stefa
Publikimi: 29/06/2003
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Rovena Stefa & Avni Qahili
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: Dejan Milicevic


Rovena Stefa - Paraja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paraja".
3. Video është e këngës "Paraja", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0