A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Muzikë Ilahi Shqip

:: Më Të Klikuarit e Javës

Ai ishte këngëtar mjaft i njohur nga Shkupi, i cili me disa prej albumeve te tija para disa vitesh ka korrur suksese te mëdha deri atë ditë kur ai ven...
Më datë 19 Prill 2016, Orhan Mustafa publikon videoklipin "Ah Met Nem Nena", në bashkëpunim me Bujar Ramadani....
Nusret Kurtishi i lindur në një familje me hafizlerë dhe hoxhallarë, këndimin e ilahive siç janë tash më të njohura në opinion i fillojë që nga viti 1...
Në vitin 2015, Xhet Salihi publikon albumin "Vikendi" Më datë 28 Prill 2016, Xhet Salihi publikon videoklipin "Ela", në bashkëpunim me Mc Qoppa. ...
U rrit në frymën islame bashkë me familjen në vendlindjen e tij. Si fëmijë ishte i pasionuar pas artit dhe krijimtarisë letrare, i cili këndonte dhe s...
Ish solisti kryesor i grupit të famshëm mitrovicas TNT ka kohë që nuk këndon më muzikë rok. Ishte në kulmin e karrierës së tij prej këngëtari të sukse...
Më datë 15 Maj 2017, Argjenda Selimi publikon videoklipin "Ne Po Ndahemi". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Av...
Në vitin 2004, Mensur Kadriu publikon albumin "Ti Pran Meje". Në vitin 2005, Mensur Kadriu publikon albumin "Kush Je Ti". Në vitin 2006, Mensur ...
Në Qershor 2005, Kabil Keça merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Genjeshtare". Më datë 15 Maj 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Th'rret Ezan...
Më datë 16 Qershor 2017, Uvejs Haxhi publikon videoklipin "Loti I Pastër"....
AUTOBIOGRAFI: Shkollen fillore ne fshatin Llopat komun. Kumanovës Gjimnazin ne Kumanov Pastaj jam regjistru ne Tetov fakultetin e Juridikut Po per sh...
Ne vendlindje kreu shkollen fillore. Per arsye ekonomike nuk pati mundesi te vazhdoje me lart. Me muzike filloi te meret qysh ne moshen 13 vjecare me ...
Menduh Allajbeg ka perfunduar shkollen fillore "Emin Duraku" ne Prizren. Kurse tani vijon ne shkollen e mesme "Medreseja Alauddin" Prizren. Babai i ka...
Rrjedh prej nje Familje Kercovare 4 antareshe. Safet Rizaj eshte djali i Hamide Rizaj nga Kosova dhe Milaim Rizaj nga Kercova afer fshatit Trapqindol...
Adelina Jashari ka lindur ne veri te Mitrovices. gjithashtu vie nga ky vend dhe tani ka ndrruar vendbanim ajo jeton ne Prishtine eshte e martuar me nj...
Më datë 9 Qershor 2017, Emran Bellani publikon videoklipin "Bukuria E Namazit". Muzika e këngës u punua nga Adem Ramadani, teksti u shkrua nga Adem Ra...
Më datë 27 Janar 2019, Oran Rexhepi publikon videoklipin "Dështuam" dhe është kujdesur vetë për muzikën dhe tekstin e këngës....
Vëllezërit Murtez dhe Nexhip Xhaferi janë nga Kosova, qyteti i Lipjanit. Rrjedhin nga një familje fisnike e të ndershme. Në mesin falmiljar si nga bab...
Më datë 26 Korrik 2019, Liridon Rrahmani publikon videoklipin "Meka Dhe Medina"....
Më datë 15 Prill 2017, Amar Ibraimi publikon videoklipin "Ku Je Babi"....

:: TOP 100

» Renditja e Plotë »


:: VideoKlipe Shqip

» Renditja e Plotë »

:: Të Rejat E Fundit


:: Fotogaleria
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019