A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ryva Kajtazi - Me Pizhamat E Tua


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/11/2008

2008-11-20T18:51:33

Music:

Armend Rexhepagiqi

Lyrics:

Aida Baraku

Arrangement:

Florent Boshnjaku

Song from the album:

"Barnatorja"

Song from the album:

"Hipnotizon"

Participating in

Kënga Magjike 2008


Nje brush e dhëmbeve ne dollap
e shoh sa her atë dollap haaap qe ta perdoresh dhe nje her jeten jap e jaaap
Nisi vikendi syri nga rendi
tek vendi ku flije ti flije ti
e copa rrobash si anash
diten ma qelin shpirtin e therin
ouuuuuuuuu
REF:
Diten kaloj me pizhamat e tuax2
dhe e pranoj per gjithmon do te dua
mua kete zemra ma tha
Jeten e ngroh me pizhamat e tua x2
edhe nje her dashurohu me mua
dua kete duaaa

Nje brush e dhembeve ne dollap
e shoh sa her ate dollap haaap
qe ta perdoresh dhe nje her jeten jap ejaaaap e jaaap
Nisi vikendi syri nga rendi
tek vendi ku flije ti flije ti
e copa rrobash si anash
diten ma qelin shpirtin e therin

REF:
Diten kaloj me pizhamat e tua x2
edhe nje her dashurohu me mua
dua kete duaaaa

me thuaj a i harrove a me qellim nuk i more gati te rrine te presnin kur te me kthehesh ti
REF:
Diten kaloj me pizhamat e tua x2
dhe e pranoj per gjithmon do te dua
mua kete zemra ma tha
Jeten e ngroh me pizhamat e tua x2
edhe nje her dashurohu me mua
dua kete duaaa


Lyrics submited by Rona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019