A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ryva Kajtazi - Hajde Zemër


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  51

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/06/2011

2011-06-27T18:38:51

Lyrics:

Big Basta

Music & Arrangement:

Don Arbas

Video Production:

Urban Graphics

Song from the album:

"Xixa Xixa"




Sa kohe me ty
nga hera e pare
dhe vjen nje dite
jetojme te ndare
nuk mund te kerkoj me shum
vetem nje sekond me teper
te ta them se vetem une
te dua si asnje tjeter

Ref:(2x)
Hajde zemër rri dhe pak
mos me lerë pa thene nje fjalë
pse me ben te ndihem m'faj
nuk e meritoj aspak

A kan kuptim
fjalet e mia
sot une kam frike
sikur ta dija
nuk mund te kerkoj me shum
vetem nje sekond me teper
te ta them se vetem une
te dua si asnje tjeter

Ref:(2x)
Hajde zemër rri dhe pak
mos me lerë pa thene nje fjalë
pse me ben te ndihem m'faj
nuk e meritoj aspak


Lyrics submited by Aidda




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019