Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ryva Kajtazi - Santorini  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika:

Ardian Kastrati

Teksti:

Aida Baraku

Video Produksioni:

Urban Graphics

Komente

Asnjë Koment

19/05/2019

2019-05-19T12:02:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Santorini" kënduar nga Ryva Kajtazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ryva Kajtazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet