A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sabiani - Ta Ceki Buzen  (Feat. Marseli)


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/09/2017

2017-09-20T18:56:26

Featuring

Marseli

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Petro Xhori

Arrangement:

Dj Jojo


Dritat i nalim venin e kallim
...
Clubin e thejna pina e kcejna
Na jena neja jena naa

Hajde Hajde merrem ti merrem
Hajde Hajde prekem ti prekem
Hajde Hajde trupat ti djegim bashk jena bashk

Ref.
2x
Lem ta ceki buzen tande o moj xhane
of e of aman
Lem ta ceki buzen tande moj zeshkane
of aman

Dalim e pina trunit i mpim ma
Si kokaina nuk e loo
Clubin e thejna pina e kcejna
Na jena neja jena naa

Hajde Hajde merrem ti merrem
Hajde Hajde prekem ti prekem
Hajde Hajde trupat ti djegim bashk jena bashk

Ref.
2x
Lem ta ceki buzen tande o moj xhane
of e of aman
Lem ta ceki buzen tande moj zeshkane
of aman

(Leht)
Lem ta ceki buzen tande o moj xhane
of e of aman
Lem ta ceki buzen tande moj zeshkane
of aman


Lyrics submited by Enis Emini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019