Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu & Adelina Ismaili - Kallma Cigaren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  29

kallma cigaren paja qka t'kallxoj 2x
me ma idhnu nanen guhen ta shkurtoj
prej merakut saj zemra po m'gufon
me ma idhnu nanen o guhen ta shkurtoj
prej merakut saj zemra po m'gufon

une nanen tonde nuk do ta idhnoj 2x
do ti qes kafe e çaj me limon
prej merakut saj zemra po m'gufon
do ti qes kafe e çaj me limon
prej merakut saj zemra po m'gufon

nadje heret cohem ne mengjes 2x
shtratin do ta coje e cajin do ta qes
prej merakut saj zemra po m'gufon
shtratin do ta coje e cajin do ta qes
prej merakut saj zemra po m'gufon


Ky tekst u dërgua nga Dafina

Sabri Fejzullahu & Adelina Ismaili - Kallma Cigaren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallma Cigaren".
3. Video është e këngës "Kallma Cigaren", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu & Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0