Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sabri Fejzullahu & Land Korçari - Kam Merak

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Merak".
3. Video është e këngës "Kam Merak", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu & Land Korçari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sabri Fejzullahu & Land Korçari - Kam Merak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Adrian Hila

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Land Korçari

30/10/2019

2019-10-30T16:00:06+00:00[Sabri Fejzullahu:]
Sa kepuce i kam grisur
Se te vij nga pas
Mos mendo se jam i krisur
Nuk ndrroj avaz

[Land Korçari:]
Kemba kembes nuk te ndahem
ti mos u anko
skam ci bej une zemres sime
vetem ty te do

[REF.:]
Kam merak, ere te te marr nga pak
Smundem me, o ty o asnje
Te kam merak, hajde sot ti vem kapak
Nuk te le, o ty o asnje
Kam merak ere te te marr nga pak
Smundem me, o ty o asnje
Te kam merak hajde sot ti vem kapak
Nuk te le, o ty o asnje

[Land Korçari:]
Te afrohem si pa dashur
Te degjoj kur flet
Dhe kur ben sikur skupton
Prap te ka lezet

[Sabri Fejzullahu:]
Kur i hedh hapat e tua
Do ta puth cdo gur
E kam ndare une mendjen top
O tani o kurr

[REF.:]
Kam merak, ere te te marr nga pak
Smundem me, o ty o asnje
Te kam merak, hajde sot ti vem kapak
Nuk te le, o ty o asnje
Kam merak ere te te marr nga pak
Smundem me, o ty o asnje
Te kam merak hajde sot ti vem kapak
Nuk te le, o ty o asnje


Ky tekst u dërgua nga A.H
Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet