A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Sadete Shkodra - Pa Kosove E Cameri Nuk Ka Shqiperi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/02/2008

2008-02-08T04:10:36

Or vella nga Cameria te kendon ty Kosovarja
shqipja jone ne burg lengon
e Shqiperia per ne vajton/2
O qe nga Alpet e deri ne Jon shqipet tona fluturoj.
se pa Kosove e Cameri jo sdo te ket Shqiperi/2

Nga Kosova e n'Camerie zemrat shqipe njesoj
rrahin sdojm te jetojm jo ne roberi
njeri tjetrit japim krahun./2

o qe nga alpet e deri ne Jon
shqipet tona fluturojn
se pa Kosove e Cameri
jo nuk ka Shqiperi./2


Ky tekst u dërgua nga Argjiro
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019