TEKSTESHQIP

Sala Bekteshi
Parisi I Kosoves
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Parisi I Kosoves" kënduar nga Sala Bekteshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor paraqitet në ekranet tona i kompletuar në aspektin vizual me anë të një klipi muzikor, për video produksionin e të cilit u bashkëpunua me MProduction. Ky videoklip u publikua me datë 4 Qershor 2018. Kënga është një krijim me tekst nga Arsim Bunjaku, ndërsa për okestracionin u kujdesën Lulzim Kryeziu & Eroll Dogani.