Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Ti Me Jep Energji (Feat. Xheraldina Berisha)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sikur një melodi
Që nuk harrohet
Për mua mbetesh ti
Dashnia shtohet
Kudo që jam me ty
Mëngjeset sbardhin
Ti më jep energji
Këngën se ndalim

Ref 2x
Në çdo vend ku jena na
Mundesh me than mashalla
Me ne ska hajgare
Se na kena pare

Sa here qe jemi bashk
Kujtimet mbeten
Ne zemer do te mbaj
Do t'mbaj gjith jeten
Kudo qe jam me ty
Mengjeset sbardhin
Ti me jep energji
Kengen se ndalim

Ref 4x
Ne çdo vend ku jena na
Mundesh me than mashalla
Me ne ska hajgare
Se na kena pare

Ky tekst u dërgua nga lalalaFeaturing: Xheraldina Berisha
Publikimi: 18/07/2018
Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Ermal Krasniqi


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0


Sefe Duraj - Ti Me Jep Energji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Jep Energji".
3. Video është e këngës "Ti Me Jep Energji", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.