Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaliani - Ramazani Ne Gurbet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

...
...
Ti oj drit drit e hones,
t'fala shum boni nones,
mka mor molli per at sofer
per ty bab e vlla e moter...
Me lot ne sy po e degjoj
...
...
Shaliani
Publikimi: 02/04/2022
Teksti: Shaliani
Orkestrimi: Vedat Lushtaku
Produksioni: Floriant Salihu (Flow)
Studio: Flowmusic
Video Produksioni: FlowproductionShaliani - Ramazani Ne Gurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ramazani Ne Gurbet".
3. Video është e këngës "Ramazani Ne Gurbet", por nuk këndohet nga Shaliani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaliani:


Komente 0