Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkenda Dubova - Maje N'men

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maje N'men".
3. Video është e këngës "Maje N'men", por nuk këndohet nga Shkenda Dubova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkenda Dubova - Maje N'men  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Teksti:

Mozzik

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Komente

Asnjë Koment

14/11/2015

2015-11-14T18:00:46+00:00maje maje n'men une per ty une per ty lash veten

koha ma nuk vjen m'humbe mu humbe edhe veten 2*
koha ma nuk vjen

shenj t'ka met n;shpirt
mos rrej qe s;don mem pa
me dal mem prek pot shoh
Pertej hala hala e di
Qe don ti mem pas si n'at koh

Mas darke don me dal ti mas nate
Po veç llafe i Pate qata mo
Nuk besoj nty (2x)

Ref.: Maje maje nmen...

Nket koh pol thirr dikush
Me qel e di je ti
E gjej e ndjej
Sa shyt tkom met shej
Do me bo me bo
Gjith kohen je ka don o ka don

E pate mo sun um merr mas nate
E di ti don me plase
Se ma kurr sun e mkape ehhh...

Ref.: maje maje n'men une per ty lash veten koha ma nuk vjen mhumbe mu humbe edhe veten


Ky tekst u dërgua nga Albina
Më Shumë Këngë Nga Shkenda Dubova:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet