Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Fol Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

E fundit gje qe do beja tani je tih
buza tka ngrir tih edin qee sjom mir
me ler gjysem te wrar me zemer te qar
tani nuk kaa me fjal se kam wdekur i gjall per ty

ZOTI LART E DI...
FOL qka ke dasht me shum ne jet
sepse tih nuk harrohesh leht
po ti thuaj nje te wertet sa ta blenn ty shpirti
sa jemi dasht sa jemi sha jemi kthy na duke qar
hap syt ti per her te par fol njeher me zemer

Qka wlen tani kur nuk ka dashuri asgje
tih me genjen gjen arsye dhe sflen ah tih
gjysem te wrar me zemer te qar taniiiii
nuk kam me fjal se kam wdekur i gjall per ty

ZOTI LART E DI...
FOL qka ke dasht meshum ne jet
sepse tih nuk harrohesh lehet
fol por thuja nje te wertet sa ta blen ty shpirtin
sa jemi dasht sa jemi sha jemi kthy ne duke qar
hap Shpirtin ti per her te par fol njeher me zemer

keq e me keq spo duroj se kjo zemer wetem heq
keq e me keq spo duroj se kjo zemer wetem heq..

Ky tekst u dërgua nga MarigonaRenditja: Top 200
Publikimi: 11/07/2021
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0


Shpat Kasapi - Fol
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fol".
3. Video është e këngës "Fol", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.