Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Pa Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  71mos fol vetem me degjo
lotet rendojne mbi fjal
vec plag dhe asnje kujtim
zemra kerkon te ndaal

do ecim neser ne neper qytet
thuaj dhe te ndar
do te jem i vetem fati me denoi
joo se meritoj

do lutesh zotin por qelli nuk te beson
se ty shpirti po te mungon
do lutesh ti dashurin qe kishe dje
pa kujtime askush nuk je

gjithe bota pyet sot per ne te dy
heshtja na vret ngadale
nuk kam nje engjell ti besoj ne qell
lotet vi ti ndal

do lutesh zotin por qielli nuk te beson
se ty shpirti po te mungon
do lutesh ti dashurin qe kishe dje
pa kujtime askush nuk je

do lutesh zotin por qielli nuk te beson
se ty shpirti po te mungon
do lutesh ti dashurin qe kishe dje
pa kujtime askush nuk je

se ty shpirti te mungon

do lutesh zotin por qielli nuk te beson
se ty shpirti po te mungon
do lutesh ti dashurin qe kishe dje
pa kujtime askush nuk je

Ky tekst u dërgua nga GiseldaRenditja: Top 200
Publikimi: 05/10/2015
Festivali: Kënga Magjike 2015
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Olti Curri
Orkestrimi: Gent Myftaraj


Shpat Kasapi - Pa Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Shpirt".
3. Video është e këngës "Pa Shpirt", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0