Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Kastrati, Mahmut Ferati & Shaqir Cervadiku - Doren Mos Ma Luaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Mahmuti...
Doren mos ma prek
Synin mos ma sjell

Se mi lujte ment x4

Shqipja...
Faqen mos ma prek
Se shenje po ma len
Po te sheh baba jem
Sherri po te nxen

Po te sheh baba jem
Sherri po te nxen

Shaqiri...
Si zoge moj bardhoke
Kur t'pash m'shtine ne toke
N'zemer me ke hy
S'mund te jetoj pa ty

N'zemer me ke hy
S'mund te jetoj pa ty

Shqipja...
Ah more she djale
Zemren ma ke marre
Nuk di çka te thom
Une e jotja jam

O nuk di çka te thom
Veç e jotja jam

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipe Kastrati, Mahmut Ferati & Shaqir Cervadiku - Doren Mos Ma Luaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Doren Mos Ma Luaj".
3. Video është e këngës "Doren Mos Ma Luaj", por nuk këndohet nga Shqipe Kastrati, Mahmut Ferati & Shaqir Cervadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Kastrati:


Komente 0