Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Me Do S'me Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

zgjohem sje prap nje shtrat na ndan ndan
thyem nje got se ngjisim dot me nje lot
zemren burgosur ma mban
nje margarite fati me ndan
me do apo s'me do sa lule ka ne kte bote
sa dashuri puthin lote me do apo s'me do
lulja e fundit eshte kjo dhe lulet me si besoj
eshte loje loje me do apo jo eshte loje
baby loje me prek mos fli s'je me ai ai
sikur qiriri nete mos shkri kam trishtim zemren burgosur ma mban fati me ndan
me do apo sme do


Ky tekst u dërgua nga LisSilva Gunbardhi
Publikimi: 29/10/2009
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: Adrian Hila


Silva Gunbardhi - Me Do S'me Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Do S'me Do".
3. Video është e këngës "Me Do S'me Do", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 0