Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - I Love You (Feat. Dafi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Gjithe jeten love do ta boj
Love baby love çdo sekond
Askush veç teje
Buzen me puthje s'ma cmend
No no no no baby you know
Se veç ty kjo big girl po te don
Synet e gojet e liga
Lovin ma shtojne

I love you you you
I love you you you
I love you you you ooo
I love you you you
I love you you
I love you you you ooo

Aaa
Baby you know
I love you I love you
Aaa
Baby you know
I love you looove
Silva Gunbardhi
Featuring: Dafi Derti
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/07/2017
Muzika: Silva Gunbardhi
Teksti: Dafi Derti & 2 Step


Silva Gunbardhi - I Love You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Love You".
3. Video është e këngës "I Love You", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 0