Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Fati Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Ref. Un e di se je je je je je fati im i imi je
Ti e di se je je je je dashuria ime je (x2)

Nene moj e mira nene me kujtohet c'me ke thene
kur me rrisje me mundime "qofsh me fat moj bija ime"
kur me rrisje me mundime "qofsh me fat moj bija ime"
Djalo more djal erdhe per t'me mar zemren time ke fati im ti je

Ref. Un e di se je je je je je fati im i imi je
Ti e di se je je je je dashuria ime je (x2)

Nene moj e embla nene nuk harroj se c'me ke thene
"fati kur troket ne dere nuk kthehet moj asnjehere"
"fati kur troket ne dere nuk kthehet moj asnjehere"
Djalo more djal erdhe per t'me mar zemren time ke fati im ti je

Ref. Un e di se je je je je je fati im i imi je
Ti e di se je je je je dashuria ime je (x2)
Silva Gunbardhi
Publikimi: 11/05/2018
Muzika: Alsked Rrenja & Dafi Derti
Teksti: Dafi Derti
Orkestrimi: Alsked Rrenja


Silva Gunbardhi - Fati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati".
3. Video është e këngës "Fati", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 0