A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sinan Hoxha, Meda & Big Mama - Xhelozia (Gezuar 2018)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/01/2018

2018-01-06T17:00:01

See Also

Meda

See Also

Big Mama


[MEDA:]
Lindi simpatia
filloj dashuria
mendova se krejt eshte n'rregull
lindi xhelozia

[SINANI:]
Lindi simpatia
filloj dashuria
mendova se krejt eshte n'rregull
lindi xhelozia

[MEDA:]
Thuaj o shpirt
a mos t'kam merzit
Z´du me te pa me tjeter
se te du une teper

[SINANI:]
Thuaj o shpirt
a mos t'kam merzit
Z´du me te pa me tjeter
se te du une teper

[BI MAMA 2x:]
Ne oret e vona
n´telefon po thirri
du me dit ku je oj zemer
se s´me mbyllet syri

[BI MAMA 2x:]
Thuaj o shpirt
a mos t'kam merzit
Z´du me te pa me tjeter
se te du une teper


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019